E-Likit Satın Alma Klavuzu

E-Likit Satın Alma Klavuzu

E-Likit Satın Alma Klavuzu

İlk e-sigaranızı satın almaya hazırlanıyorsanız, muhtemelen hangi elektronik sigara cihazını satın alacağınıza dair düşüncelerinizin çoğunu cevaplamamışsınızdır. Aslında, elektronik sigara deneyiminiz üzerinde en derin etkiye sahip olan şey e-likittir. Çünkü e-likit, e-sigaranızın nasıl hissettireceğini ve tadını belirler. Önce hangi e-likiti satın alacağınızdan emin değilseniz damak tadınızı bilmeniz gerekir. Mevcut çeşitlilik neredeyse sonsuzdur. Bu e-likit satın alma kılavuzu, bilinçli bir karar vermenize ve elektronik sigara ile ilgili ilk deneyiminizin tatmin edici olmasını sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Giriş: E-Likit Nedir?

E-likit, e-sigaranızın buhar oluşturmak için kullandığı maddedir. Buharı soluduğunuzda, e-likit’in lezzetini tadarsınız. E-likit nikotin içeriyorsa, nikotini ağzınızdan, boğazınızdan ve akciğerlerinizden emersiniz. E-sigaranıza sahip olduğunuz sürece periyodik olarak e-likit satın almanız gerekir.

E-Likit Buharı Nasıl Kokuyor?

Çoğu insan tütün dumanında olduğu gibi e-likit buharından kalıcı bir koku fark edemez. Dumanın aksine, e-likit buharı evinizde, arabanızda, saçınızda veya kıyafetlerinizde kötü bir koku bırakmaz. Diğerleri, siz nefes verdikten hemen sonra buharı koklayabilecektir. E-likit buharı tam olarak tadına göre koktuğundan, eşinizi veya sigara içmeyen arkadaşlarınızı rahatsız etmeyecek tatlı bir kokusu vardır.

DarkHorseVape E-Likitlerini Nereden Sağlar?

DarkHorseVape e-likitini hijyenik ve bilimsel bileşimlere uygun olarak üretiyor. Tüm malzemelerimizi tedarik ediyor ve temiz oda tesisinde e-likit karışımlarımızı üretiyoruz. E-likitlerimiz, diğer birkaç e-likit üreticisinin eşleşebileceği güvenlik standartlarını karşılar ve bu standartlara uyduğumuzu kanıtlamak için ürünlerimizin titiz testlerini yaparız.

Doğru E-likit Markasını Seçmek

DarkHorseVape’den bir e-sigara başlangıç kiti satın alırsanız, bu kit bir şişe hediye likit’imizi içerecektir. DarkHorseVape e-likit hattı ile başardıklarımızdan gurur duyuyoruz ve bunun her yerde mevcut olan en iyi e-likit’lerden biri olduğunu kabul edeceğinizi düşünüyoruz. Bununla birlikte, DarkHorseVape e-sigaranızla, istediğiniz herhangi bir e-likiti kullanmakta özgürsünüz. Denemeyi teşvik ediyoruz. Her e-likit’imizin benzersiz bir lezzet profili yelpazesi vardır, bu yüzden birkaçını deneyin ve favorilerinizin ne olduğunu öğrenin!

Doğru Lezzeti Seçmek

Buharlamanın en büyük yönlerinden biri, size mevcut yüzlerce yaratıcı lezzet karışımını keşfetme özgürlüğü vermesidir. Sigara üreticileri, ürünlerinin tat alma şeklini değiştirmek için farklı tütün yaprakları veya işleme yöntemleri kullanabilirler. Nihayetinde, bir sigara asla tütün yakmaktan başka bir şey gibi tada sahip olamaz. Bir e-likit neredeyse her şey gibi tadabilir.

İşte mevcut farklı e-sıvı lezzetlerinden sadece küçük bir örnekleme:

( + ) Sigara tütünü, puro tütünü ve pipo tütünü gibi tütün aromaları

( + ) Nane, nane ve mentollü tütün gibi mentol aromaları

( + ) Çilek, elma ve yaban mersini gibi meyve aromaları

( + ) Sakız, şekerleme ve pamuk şeker gibi şeker aromaları

( + ) Doğum günü pastası, muhallebi ve şekerli kahvaltılık gevrek gibi tatlı lezzetleri

( + ) Karanfil ve tarçın gibi baharat aromaları

( + ) Alkolsüz içecekler, kahve ve çay gibi içecek aromaları

En yaratıcı lezzet karışımlarını geliştirmek için kendimiz ile rekabet halindeyiz. Muhtemelen bir tütün veya mentol e-likit’i ile başlayacak olsanız da, mevcut diğer çeşitli lezzetleri keşfetmenizi ve neyi tercih ettiğinizi bulmanızı öneririz. Bir tütün sigarası vanilyalı dondurma, yaban mersinli cheesecake veya vanilyalı krema ile elma ezmek gibi tadı asla veremez. Ancak elektronik sigarada bu ve bunun gibi yüzlerce, hatta binlerce aromayı tadabilirsiniz. Nihayetinde onları tütün sigaralarına tercih edersiniz.

Doğru Nikotin Seçeneğini Seçmek

DarkHorsepVape e-likiti, nikotin seçeneklerinde 3MG ile 50MG arasında değişen seçeneklere sahiptir. Günlük sigara içen misin? E-sigara başlangıç ​​kitiniz geldiğinde tütün ürünlerini kullanmayı bırakmayı planlıyor musunuz? 6MG nikotin seçeneği ile başlayın. Deneyip çok fazla nikotin tüketiyormuş gibi hissediyorsanız, daha düşük bir güçle başka bir e-likit şişesi sipariş edin ve şişenin gelmesini beklerken e-sigaranızı daha az kullanın.

Hangi E-Likit Nikotin Seçeneğiniz Satın Almalıyım?

Eğer 6MG nikotin seçeneği size doyum hazzını yaşatamıyorsa, daha yüksek bir nikotin seçeneği ile başlamanızı öneririz. Çünkü çok fazla nikotin tükettiğinizi düşünüyorsanız e-sigaranızı daha az kullanmanız kolaydır. Bununla birlikte, e-likit’inizin nikotin seçeneği çok düşükse, sigarayı bırakırken ihtiyaç duyduğunuz memnuniyeti elde etmekte zorluk çekersiniz.

Sosyal içici misin? “Ultra hafif” sigara içiyor musunuz? E-sigaranızı aldıktan sonra yavaş yavaş tütün sigaralarından vazgeçmeyi planlıyor musunuz? Bu sorulardan herhangi birine “evet” yanıtı verdiyseniz, nikotin ihtiyaçlarınız muhtemelen daha düşük olacaktır. Daha düşük nikotin gücüne sahip bir e-likit ile başlayabilirsiniz.

PG ve VG Nedir?

Bir e-likit çoğunlukla propilen glikol ve / veya bitkisel gliserin içerir. PG ve VG, soluduğunuz ve nefes aldığınız buharın çoğunu oluşturur. E-likit’in uygun nikotin seçeneğine seyreltmek ve tatların iyice karışmasına izin vermek için dinlenmesi ve meşhur tabir olan demlenmesi gereklidir.

Birçok e-likit üreticisi, e-likit’lerinin ne kadar PG ve VG içerdiğini ifade etmek için oranlar kullanır. Bir e-likit daha fazla VG içeriyorsa, tatlı tadacak, tam bir ağız hissine sahip olacak ve büyük buhar bulutları oluşturacaktır. Bir e-likit daha fazla PG içeriyorsa, daha net tanımlanmış lezzet notlarına ve daha belirgin bir boğaz vuruşuna sahip olacaktır. Ancak daha küçük buhar bulutları oluşturacaktır. Çoğu e-likit üreticisi, e-likit’lerini mümkün olan en iyi genel performansı vermek için hem PG hem de VG kullanır.

Boğaz Vurumu Nedir?

Sigara içerken boğazınızın arkasındaki hissi dört gözle bekliyorsanız, güçlü bir boğaz vurumu olan bir e-likit’e ihtiyacınız vardır. Boğaz vurumu, çoğunlukla bir e-likit’teki nikotin nedeniyle oluşan hafif bir tahriştir. Birçok kişi boğaz vuruşunu memnuniyetle karşılar. Bununla birlikte, tercihinizin zamanla değiştiğini görebilirsiniz. Bir süre sadece buharlama yaptıktan sonra, birçok insan daha pürüzsüz bir buharlama deneyimi yaşamak istediklerine karar verirler. Düşük nikotin gücüne sahip bir e-likit satın almak, buharlama yaparken karşılaştığınız boğaz vuruşunu azaltacaktır.

Ne Kadar E-Likit Almalıyım?

Bir e-likit’in toplam nikotini ne kadar içerdiğini bulmak için nikotin yüzdesindeki ondalık noktayı bir sağa kaydırın. % 1.8 gücünde bir e-likit, ml başına 18MG nikotin veya 10 ml’lik bir şişede 180MG nikotin içerir.

Tercih ettiğiniz sigara markasında ne kadar nikotin bulunur? Örneğin bir Winston Light sigarası, 0,86MG nikotin içerir. Sizin için,% 1.8 nikotin gücünde 10 ml’lik bir e-likit şişesi, bir karton kutu kadar yaklaşık toplam nikotin içerir. Haftada bir karton sigara içiyorsanız, üç aylık bir tedarik için en az 12 şişe e-likit’e ihtiyacınız olacaktır.

Diasetil ve Asetil Propionil Nedir?

Diasetil ve asetil propionil diketon adı verilen doğal bileşiklerdir. Tereyağı veya kremsi lezzetleri simüle etmek için gıdalarda lezzet verici maddeler olarak kullanılırlar. Özellikle diasetil, e-sigara kullanıcıları arasında bazı endişelere neden olmuştur, çünkü büyük miktarların solunması mikrodalga patlamış mısırı fabrikalarındaki bazı işçilere geri dönüşü olmayan akciğer hasarına neden olmuştur.

Hiçbir e-sigara kullanıcısının buharlama sonucu bir akciğer hastalığına yakalandığı bilinmemektedir. Bununla birlikte, diasetil veya asetil propionilin solunmasının meşru bir sağlık sorunu olduğunu gösteren kanıtlar vardır. DarkHorseVape’de müşterilerimizin sağlığını ciddiye alıyoruz. E-likit’lerimizi, saptanabilir diasetil veya asetil propionil içermediğini doğrulamak için test ediyoruz.

Şimdilik söyleyeceklerimiz bu kadar. Umuyoruz ki sitemiz üzerinden yapacağınız alışveriş deneyimi ve ürünlerimizin lezzetinden Nirvana seviyesinde memnun kalacaksınız. İyi Buharlamalar.

ALIŞVERİŞE BAŞLAMAK İÇİN TIKLA!Whatapp'den mesaj gönder